Hit Enter to search or Esc key to close

Rekor Turizm Hizmetlerini 20 yılı aşkın bir süredir aralıksız olarak ve Profesyonellikten ödün vermeden sürdürmeye devam etmektedir. Rekor Turizm başlığı altında çalışmalarını sürdüren Vize Ofisi  Türkiye Vatandaşlarının  Vize işlemleri  için gerekli tüm bilgileri  Sürekli  güncel liyoruz. Sitemizde  Ayrıca  Online Uçak  Bileti  ve  Online  Seyahat Sigortanızı çok basit  olarak  kesebilirsiniz.

Acil Vizeye ihtiyacı olan Müşterilerimize  Konsoloslukların veya  Vize  Başvuru Merkezlerinin Randevu larını Hızlandırıp  Tam anlamıyla  Kolay ve hızlı  Vize almalarını sağlıyoruz. Sitemizdeki  zengin bilgi haznesi ve güncel bilgileriyle aklınızda nereye ve ne için gitmek varsa, o ülkenin vize işlemleri hakkında sizleri bilgilendiriyor ve kulağa dahi hoş gelmeyen vize sürecini sizler adına sorunsuz bir şekilde çözüme kavuşturuyoruz. Ülkemiz sınırlarından çıkmaya karar verdiğiniz andan itibaren gerekli olacak tüm bilgilere Rekor Turizm aracılığıyla  7/24 Saat ulaşabilmeniz mümkün.

Sizler için sunulan bu kusursuz hizmetin karşısında Avrupa turu hatta Arap yarımadasına bir ziyaret gözünüzde canlanmış olabilir. Almaya Vize işlemleri, İngiltere vizesi, italya vizesi, Dubai vizesi ve daha binlercesi için temin etmeniz gereken belgeler ve ihtiyacınız olan bilgiler Rekor Turizm adresinde mevcut olmakla birlikte, gerekli tüm uyarılarda sunulmaktadır. Siz yolculuğunuzu planlarken vize işlemleriniz kafanızda bir sorun teşkil etmek zorunda kalmayacak ve uzman kadromuzun titiz çalışmalarıyla düşlediğiniz her ülke hayal olmaktan çıkacaktır.

Gerek Almanya Vize işlemleri ,İngiltere vizesi için, gerek İtalya vizesi için, gerekse Dubai vizesi için olsun, vize için gerekli olan belgeler ziyaret amacınıza göre değişkenlik gösterdiğinden, edinmeniz gereken bilgi ihtiyacınız da artacaktır. İhtiyacınız olan tüm nitelikli bilgiye Rekor Turizm  ile ulaşabilir ve ana sayfada yer alan gideceğiniz ülke, bulunduğunuz şehir ve ziyaret amacınızı belirten paneli doldurup arama butonuna bastıktan sonra ihtiyacınız olan bilgilere kolayca ulaşabilecek ve vize için olmazsa olmaz belgelerinizin neler olduğunu göreceksiniz.

Rekor Turizm elinde bulundurduğu gücünü, vizyonunu ve Profesyonelliğini sürekli geliştirmek adına kullanması, vize işlemlerini %99 başarı oranı ile sonuçlandırmasının bir kanıtıdır. Saatin kendisi mekan, yürüyüşü zaman, ayarı insandır, yani ‘yaşadığımız her an kendi hakkını ister bizlerden’. İnsan hayatında en değerli varlıklardan biri olan zamanın değerini biliyor ve sizlere kusursuz hizmeti verebilmek amacıyla hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz.

× WhatsApp