Hit Enter to search or Esc key to close

Süre:

7 gün / 14 gün / 21 gün

———————————————–

Başlangıç Tarihi:

Her hafta Pazartesi

———————————————–

Havalimanı Karşılama; 

Ülkemize geldiğinizde kendinizi evinizde gibi hissedersiniz. Tecrübeli ekibimiz isminizin yazılı olduğu karşılama kartı ile uçak iniş saatinden önce havalimanında sizi karşılamak için hazır bulunurlar. Karşılama ekibimiz yanınızda getirdiğiniz valiz veya tıbbi ekipmanların taşınması konusunda size aracınıza kadar refakat eder.

Transfer Hizmeti;

Deneyimli şöförlerimiz, transfer için özel dizayn edilmiş VİP son model araçları ile sizi havalimanında beklerler. Transfer size ve refakatçılarınıza özel tahsis edilmiş  özel araçlar kullanırız. Dilerseniz  tam donanımlı özel bir ambulans ve sağlık ekibi transfer aracınıza eşlik etmek için hazır bekler. Havalimanından konaklama yapacağınız tesise kadar ihtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda acentamız tarafından sağlanan VİP araç ile transferiniz yapılır.

Konaklama 5  Yıldızlı Otel Suit Oda (UHD);

Konaklama yapacağınız tesise  geldiğinizde giriş işlemleriniz deneyimli ekibimiz tarafından yapılır. Siz yol yorgunluğunuzu ikram edeceğimiz türk kahvesi ile atarken bir tüm işlemlerinizi sizin adınıza yaparız. Bize daha önce vermiş olduğunuz bilgilere göre konaklama  tesisinin en güzel Suit Odası siz ve refakatçılarınız için hazırlanır. Ekibimiz odaya yerleşmenizden sonra konaklama tesisi ve çevresi hakkında sizi detaylı bilgilendirir. Konaklama tesisinde Sabah Kahvaltısı , Öğle ve Akşam Açık Büfe Yemekler paket  fiyatına dahildir. Yemek yanında bar ve lobideki sıcak-soğuk içecekler ücretsizdir. Konaklama tesisindeki tüm olanaklardan ücretsiz faydalanırsınız.

Tercümanlık Hizmeti;

Konaklamanız süresince siz yardımcı olacak tercümanınız ile tanıştırılırsınız. Tercümanınıza size her türlü iletişim ve çeviri konusunda yardımcı olacaktır.

Özel Asistan;

Özel asistanınız ülkemizde bulunduğunuz sürece her türlü ihtiyacınız için size yardımcı olacaktır. Konaklama tesisine geldiğinizde size özel bir cep telefonu ve sim kart  tarafınıza teslim edilecektir. Bu telefonla tüm konularda danışmanlık almak için özel asistanınıza dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Spa ve Masaj Hizmeti;

Paketiniz dahilinde konaklaklama tesisinde alacağınız 3 adet Masaj ve SPA hizmeti ücretsiz. Dilediğiniz zaman önceden rezervasyon yaparak , İsveç, Boyun-Sırt, Tüm Vücüt, Aroma terapi ve Refleksoloji masajlarından faydalanabilirsiniz.

Şehir Turu;

Bedensel ve ruhsal olarak kendinizi iyi hissetmenizi önemsiyoruz. Dilerseniz; size özel hazırladığımız eğlence, lezzet ve kültür turlarından dilediğinizi seçerek güzel vakit geçirebilirsiniz. Exclusive paket sahiplerine özel seçecekleri 1 tur ücretsiz.

Check-Up;

Anlaşmalı Laboratuvarımızda VİP vücut taraması, 75 ayrı test ve 7 adet görüntüleme yapılır.

Görüntülemeler

  • Pelvik Ultrasonografi(Rahim ve idrar kesesinin ultrasonografisinin görüntülenmesi)
  • Üst Abdominal Ultrasonografi(Karaciğer , böbrek , safra kesesi ve pankreasın ultrasonografik görüntülenmesidir)
  • Troid USG  ( Troid bezinin ultrasonografik görüntülenmesidir.)
  • Elektrokardiografi(Kalbin elektriksel aktivitesinin değerlendirilmesi)
  • Akciğer Grafisi
  • Boyun Grafisi
  • Ekokardiografi(Kardiyoloji uzmanı tarafından yapılan kalbin yapısı , boşlukları , kapakları ve kalp fonksiyonlarının değerlendirilmesinde kullanılır)

Doktor Muayenesi;

Yapılan Check-Up hizmeti sonrası sonuçlarınız  Dahiliye,  İç Hastalıkları ve Fizik tedavide uzman 3  doktor  tarafından değerlendirilir ve size detaylı bir rapor sunulur. Rapor sonuçlarınızla ilgili 3 doktor ile ayrı ayrı görüşmeniz sağlanır ve rapor sonuçlarınız değerlendirilerek varsa uygun tedaviler önerilir.

× WhatsApp