Hit Enter to search or Esc key to close

Süre:

7 gün / 14 gün / 21 gün

———————————————–

Başlangıç Tarihi:

Her hafta Pazartesi

———————————————–

Havalimanı Karşılama; 

Ülkemize geldiğinizde kendinizi evinizde gibi hissedersiniz. Tecrübeli ekibimiz isminizin yazılı olduğu karşılama kartı ile uçak iniş saatinden önce havalimanında sizi karşılamak için hazır bulunurlar. Karşılama ekibimiz yanınızda getirdiğiniz valiz veya tıbbi ekipmanların taşınması konusunda size aracınıza kadar refakat eder.

Transfer Hizmeti;

Deneyimli şöförlerimiz, transfer için özel dizayn edilmiş yüksek standartlardaki araçları ile sizi havalimanında beklerler. Transfer için kişi sayısına bağlı olarak  özel araç, Transporter, ViTO veya Midibus tipi araçlar kullanırız.  Havalimanından konaklama yapacağınız tesise kadar acentamız tarafından sağlanan araç ile transferiniz yapılır.

Konaklama 5  Yıldızlı Otel Standart Oda (HD);

Konaklama yapacağınız tesise  geldiğinizde giriş işlemleriniz yapılır. Bize daha önce vermiş olduğunuz bilgilere göre ekibimiz tarafından  ihtiyaçlarınıza özel hazırlanmış odanıza yerleşirsiniz. Ekibimiz odaya yerleşmenizden sonra konaklama tesisi ve çevresi hakkında sizi detaylı bilgilendirir. Konaklama tesisinde Sabah Kahvaltısı , Öğle ve Akşam Açık Büfe Yemekler paket  fiyatına dahildir. Yemek yanında bar ve lobideki sıcak-soğuk içecekler ücretsizdir. Konaklama tesisini uygunluğuna göre havuz, sauna, türk hamamı ve spor salonundan ücretsiz faydalanabilirsiniz.

Tercümanlık Hizmeti;

Konaklamanız süresince siz yardımcı olacak tercümanınız ile tanıştırılırsınız. Tercümanınıza size her türlü iletişim ve çeviri konusunda yardımcı olacaktır.

Check-Up;

Anlaşmalı Laboratuvarımızda tam vücut taraması ve 75 ayrı test yapılır.

Doktor Muayenesi;

Yapılan Check-Up hizmeti sonrası Dahiliye,ve İç Hastalıklarında uzman 2  doktor  tarafından değerlendirilir ve size detaylı bir rapor sunulur. Rapor sonuçlarınızla ilgili 2 doktor ile ayrı ayrı görüşmeniz sağlanır ve rapor sonuçlarınız değerlendirilerek varsa uygun tedaviler önerilir.

× WhatsApp